Kompletný záručný a pozáručný servis korčúľ, lyžiarok, lyží, kolobežiek, skateboardov, bicyklov a kočíkov.

Servis kolieskových korčúľ

Servis kolieskových korčúľ  poskytujeme ako službu v našej predajni SCARLETT sport Rovniankova 5 Bratislava. Mala oprava na pockanie. Pripadne  do 24 hodin v závislosti od časovej a technickej náročnosti . 

Servis  u nás zahŕňa otáčanie koliesok, inštaláciu nových koliesok do korčúľ,  čistenie ložísk, montáž a dopĺňanie náhradných dielov, opravu klipsní a rôzne iné.

Najčastejšie vykonávané úkony uvádzame nižšie.

 KOMPLET servis / otočenie koliesok (10€)

Servis je základnou údržbou korčúľ, ktorá by sa mala v závislosti od jazdenia vykonávať niekoľko krát v sezóne. Servis obsahuje tieto kroky:

- demontáž koliesok

- kontrola opotrebenia ložísk

- povrchová údržba ložísk a rámu

- kontrola a otočenie koliesok podľa miery opotrebenia

- nastavenie a dotiahnutie nožov

- očistenie korčúľ

- podľa záujmu komentár k používaniu a údržbe

 

Oprava klipsní

Ak sa  pokazila klipsňa na korčuliach, nájdeme vhodnú náhradu a novú klipsňu na korčule namontujeme. Či už potrebujete nový rebríček alebo doťahovaciu časť, vždy nájdeme vhodné riešenie, aby sa dali  korčule  ďalej používať.  Cena servisu  bude stáť cenu klipsne a jej montáž, ktorá v prípade, že ju treba nanitovať nestojí viac než 5€. Na predajni  poradime opravime .

 

Vyvŕtanie osiek a skrutiek so strhnutými závitmi

Zapečená osku alebo skrutku v ráme je často príčinou strhnutého závitu, ktorý už nie je možné imbusovým kľúčikom jednoducho uvoľniť. Osku  z korčule kvalifikovane vyberieme a nahradíme novou.

 

Náhrada stratenej osky, skrutky alebo kolieska

Stratilo sa  počas jazdy iba jedno koliesko alebo  chýba oska? Korčule ešte nemusia byť zrelé na odpis. Vďaka tomu, že náhradné diely predávame aj na kusy,  môžeme pomôcť aj s náhradným kolieskom a netreba si kvôli nemu kupovať celé nové balenie ložísk a vymedzovačov.

 

Oprava uťahovacích systémov

Opravíme  aj prípadné roztrhnuté doťahovanie na korčuliach.

Máš ešte ďalšie otázky týkajúce sa opravy alebo servisu? Jednoducho nám napíš na ROCES@ROCES.SK alebo nám jednoducho zavolaj na 0905609634. V prípade, že to je do našej predajne ďaleko, korčule môžeš po predošlej dohode zaslať na adresu našej predajne: SCARLETT sport –ROCES Rovniankova 5 Bratislava.