Príbeh značky Roces začal v roku 1952 v celosvetovo známej obuvníckej oblasti Montebelluna, v mestečku 50 kilometrov od Benátok. Ottorino a Lina Cavasin tu založili spoločnosť, ktorá zo začiatku vyrábala koženú turistickú a lyžiarsku obuv v duchu tradičného remesla. V sedemdesiatych rokoch spoločnosť vyvíja novú radu lyžiarskych a turistických topánok, kde už využíva evolučné riešenie spočívajúce v použití plastových hmôt v športových technológiách. Prvé kompozitové zimné korčule na svete boli predstavené v roku 1978 a znamenalo to revolúciu, lebo sa jednalo o prvú plastovú korčuľu pre rekreačné korčuľovanie. O tri roky neskôr, v roku 1981, Roces vyvíjajú úplne a prvé inline korčule s názvom PRO, vonkajšia časť týchto korčúľ sa vyrába dodnes. Až v roku 1991, na športovom veľtrhu v Las Vegas, bola pod názvom Roces prezentovanáROCES Spirit&Soul of skating kompletná rada kolieskových korčúľ pre medzinárodný trh. V roku 1994 potom prichádzajú prvé nastaviteľné inline korčule pre deti. Bolo to vtedy veľké prekvapenie, lebo len málokto vedel, že Roces navrhol a vyrobil prvé inline korčule.Firma ROCES  je svetovým lídrom v oblasti navrhovania a výroby inline korcul , ľadových korčúl a detskych nadstavitelnych lyziarok IDEA .

Produkty ROCES v sebe elegantne kombinujú talianský dizajn, dynamický výkon a skutočný komfort.

ROCES  má dlhoročné skúsenosti, ktorým sa žiadna iná značka nemôže rovnať.

Na týchto pevných základoch je každý model starostlivo vyvinutý pre individuálne požiadanky konkrétnych korčuliarov.

Použitie iba tých najlepších materiálov a komponentov zaisťuje v produktoch ROCES kvalitu, bezpečnosť, spoľahlivosť, komfort a výkon.

Naša predajňa ako prvá na slovensku už v roku 1992 začala s predajom kolieskových aj ľadových korčúl a lyžiarok značky ROCES a predávame ich úspešne dodnes. Roky skúseností sme zúročili v odbornosti poradenstva a predaja korčúl, lyžiarok a náhradných dieloch a rovnako na vysokej úrovni máme prepracovaný kvalitný záručný aj pozáručný servis ROCES v našom autorizovanom servise. Našou vizitkou sú tisíce spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám aj po rokoch vracujú. Žijeme pre ROCES.

 

PREVADZKOVATEL :Predávajúci Branislav Jánoš, IČO: 17503248, DIČ: 1020207408, IČ DPH: SK102020740, registrovaný v ŽR SR – Okresný úrad Bratislava, číslo živ. registra: 105-12263, miesto podnikania: Racianska 2418/144, 831 54 Bratislava, je prevádzkovateľ internetového obchodu: roces.sk